Karien Anne یک وبلاگ نویس خلاق هلندی است که دارای یک پایگاه کاملاً چشمگیر از رسانه های اجتماعی و پیروان وبلاگ است. و ما می توانیم دلیل عشق را به وضوح ببینیم - او با یک مینیمالیسم آسان ، پیچیده و لرزه های تعطیل الهام می گیرد.

پالت رنگ ظرافت چیست؟ هنر ماندن درجه یک در عصر رسانه های اجتماعی که همه در آن سعی می کنند با یک نگرش بزرگ و یا به خانه بروند ، به ویژه ظریف است. karienanne پیشنهاد می کند که شما نیازی به لباس ندارید که خود را فریاد بزند و به جای آن با اصطلاحات بدون رنگ به عنوان زمینه ای برای شخصیت درخشان و روشن او بازی کند. مد بی انتها و نکات سبک زندگی آگاهانه Karyen را بخوانید.

چه تشخیصی مورد علاقه شما بوده است و چرا؟

من اخیراً خیلی مسافرت کرده ام اما نمی توانم فقط یک مقصد مورد علاقه را نام ببرم. میانمار با زیبایی و مردم شگفت انگیز خود مرا تحت تأثیر قرار داد ، اما کشورهای اسکاندیناوی همیشه قلب من را خواهند داشت. طبیعت زیبا در آنجا و سبک پیچیده و تمیز مردم ساکن آنجا هنوز مرا الهام بخش می کند.

چگونه پوست خود را برای یک روز در آفتاب آماده می کنید؟

من یک نوع رابطه عشق / نفرت با خورشید دارم. پوست پررنگ من به راحتی آفتاب می گیرد. اخیراً با کرم طبیعی SPF MADARA آشنا شده ام که کاملاً مرطوب کننده پوست من است و از آفتاب سوختگی آن جلوگیری می کند. از این طریق ، فکر قرار دادن مواد معدنی طبیعی روی پوست شما ، باعث می شود که شما هرگز نمی خواهید دوباره از محصولات مضر استفاده کنید!

دوست دارید روتین صبح خود را دوست دارید؟

وقتی از رختخواب خارج می شوم ، ابتدا یک لیوان بزرگ آب (نارگیل) می نوشم. سپس صورت خود را زیر دوش می شستم و بلافاصله بعد از آن مرطوب می کنم تا پوستم خشک نشود. من یک نوع آرایش نیستم اما دوست دارم بعضی اوقات براق یا رژ لب اضافی اضافه کنم.

SKINFLUENCER KARIEN ، MADARA COSMETICSKARIEN آن ، MADARA COSMETICSKARIENANNE ، MADARA COSMETICS
آیا MANTRA زیبایی یا زیبایی پوست دارید ، آیا به دنبال عقاید خود هستید؟

در واقع نه. من همیشه می خواستم مانترا برای پوست خودم ایجاد کنم ، اما این "قوانین" را برای خودم تعیین نکنید. با فکر کردن در مورد آن ، شاید بهتر باشد هنگامی که به پوست خود می رسد برای خودتان آنقدر سختگیر نباشید ، اما در صورت نیاز به آن عشق بیشتری بخشید.

شما شخصی بسیار خلاق هستید. چگونه می توانم از این که بررسی می شود نگاه دارید؟

من الهام بخش خودم را از خیابان و در هنگام مسافرت دریافت می کنم. من دوست دارم مردم را "مشاهده کنم" و از لباسهای آنها الهام بگیرم. همچنین ، فروشگاه های معماری تمیز و فروشگاه های مفهومی دوست داشتنی این الهام بخش را به من می دهد. و وقتی روزهایم را در خانه می گذرانم ، دوست دارم پینترست را پیمایش کنم! این بهترین راه برای شروع صبح های یکشنبه شماست. :)

ما سبک خود را دوست داریم! چگونه آن را توصیف می کنید؟

متشکرم! من سبک خودم را به عنوان الهام گرفته از اسکاندیناوی توصیف می کنم. نه خیلی تمیز ، نه خیلی بیانیه. در بعضی مواقع بسیار اساسی ، هر روز می توانم ژاکت و شلوار جین بپوشم ، اما دوست دارم مدی اضافه کنم تا خودم را الهام بگیرم.

مرجع:ثانیکالا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها