همه ما یک لحظه آینه ای سرگرم کننده داشته ایم: در پشت سینک حمام ما بایستید و به روشی که منافذ ما از نظر روانی بزرگتر از آنچه که با آن راحت هستیم ، می پردازیم. شاید ما به اندازه کافی خواب نکشیده ایم و اکنون کیسه هایی با اندازه Oreos در زیر چشمان ما وجود دارد. مثل رفتن به کارناوال است ، منهای سرگرمی.

به عنوان یک فریلنسر و مادر تمام وقت و یک کودک نوپا فعال ، روال زیبایی من به کمترین چیزی که گفتم - پشت پرده ای گرفته است - من لحظه های آینه ای بیش از آنچه دوست دارم بپذیرم داشته ام. و عادت های غذایی و خواب من دقیقاً "بهینه" نبوده اند.

بنابراین ، هنگامی که من در مورد تمام مزایای وعده داده شده - توسط متخصصان زیبایی و بررسی آنلاین - از مصرف مکمل های زیبایی ، من هم کنجکاو و هم از صمیم قلب متعهد به سرمایه گذاری در بهزیستی خود بودم.

آیا زیبایی از قرص ناشی می شود؟
گذشته از جذابیت بیشتر زیبایی شناختی ، داشتن ناخن های قوی تر انگیزه بزرگی بود. فقط در چند ماه گذشته ، ناخن هایم به شدت ترک خورده است. مجبور شدم باندهای مختلف را روی انگشتان بپوشم (برای تایپ کردن یا شستن ظروف عالی نیست ، بگذارید به شما بگویم).

کل چیز خیلی ساده به نظر می رسید - ویتامین های زیبایی خود را هر روز و voilà مصرف کنید!

اما نه خیلی سریع طبق گفته نیویورک تایمز ، بیش از نیمی از آمریکایی ها ویتامین مصرف می کنند ، همه آنها توسط اداره غذا و داروی ایالات متحده (FDA) تنظیم نمی شوند. "غالباً ، مطالعات اولیه ، اغراق غیر منطقی را در مورد یک مکمل رژیم غذایی امیدوار کننده ، باعث می شود که میلیون ها نفر از مردم به سمت خرید روند استفاده کنند."

طراحی شده توسط پروژه Rubicon
یکی از مسائل این مطالعات این است که آنها اغلب تعداد کمی از شرکت کنندگان را شامل می شوند ، اما نتایج توسط تبلیغات به عنوان راه حل "برای همه" فیلتر می شوند.

برخی از کارشناسان ابراز نگرانی در مورد ایمنی برخی از مواد تشکیل دهنده موجود در این مکمل های زیبایی. در مقاله اخیر Bustle ، Halo Beauty تاتی وستبروک به دلیل اینکه مکمل او حاوی کل اره است ، مورد سؤال قرار گرفت که این امر می تواند اثر داروهای ضد بارداری خوراکی را کاهش دهد و یک عامل هورمونی باشد. بسیاری از پیروان وی به عدم برچسب زدن و پشتوانه علمی ادعاهای وی در رسانه های اجتماعی پرداختند.

در حالی که بسیاری از افراد به دنبال درمان این ویتامین ها به عنوان درمانی برای زیبایی غیرقابل تحقق هستند ، سعی می کنند آنچه را که مضر و چه چیزی نیست را کشف کنند ، اغلب به عنوان یک عمل احمق احساس می کنند.

میزان اطلاعات نادرست - قابل توجه - که این سوال را ایجاد می کند ، آیا این همه ی است؟ یا آیا این قرص های جادویی می توانند به نفع مواد مغذی مورد چالش در میان ما باشند؟

پس از جستجوی گزینه های مختلف (که در این بین موارد زیادی وجود دارد) ، تصمیم گرفتم برنامه مو ، پوست و ناخن ن GNC را بگیرم که ادعا می شود "از زیبایی زیبایی را از درون پشتیبانی می کند".

گذشته از آنچه ممکن است در مولتی ویتامین متوسط ​​خود بیابید ، برخی از ترکیبات اصلی شامل بیوتین ، روغن گل پامچال و کلاژن هستند که آنها را به صورت مربع در طبقه "مکمل" قرار می دهد.

آیا ویتامین های اضافی در دراز مدت به من کمک می کند یا به من آسیب می رساند؟
من همیشه مشتاق محتاط ، انتظار زیادی ندارم که از مصرف قرص ها استفاده کنم. با کمال تعجب ، در طی دو هفته پس از گرفتن وفادار کپسول های روزانه ، فهمیدم که ناخن هایم به شدت تغییر کرده است. نه ترک دردناک تر ، نه باند خیس تر. موهای من نیز به طرز چشمگیری پرنور تر بود ، به طوری که حتی شوهرم هم توجه کرد.

فقط پوست من . راه دور نبود.

به دور از درخشش درخشان که امیدوار بودم ، صورتم شروع به شکستن در تکه های مشکوک (و ناخوشایند) کرد. کاملاً برعکس آنچه که بسته ادعا کرده است.

کلر مارتین ، یک متخصص تغذیه ثبت شده مستقر در کالیفرنیا می گوید: "به نظر می رسد مکمل های زیبایی نشان می دهد که قرص در روز با بسیاری از مشکلات پوستی از بین می رود." "در حالی که تغذیه نقش اساسی در بسیاری از مشکلات پوستی دارد ، مصرف قرص ها به طور خاص برای هدف قرار دادن این موارد بدون ایجاد تغییر در رژیم غذایی یا شیوه زندگی شما احتمالاً ضد مصرف است."

پاسخ فلر ، متخصص در زمینه تغذیه در زمینه پیشگیری از بیماری مزمن ، گفت: پاسخ ساده ای در مورد طولانی مدت ویتامین ها به ما آسیب نمی رساند ، زیرا هر شخص یک فرد است. با این حال ، برخی از کارشناسان معتقدند که مصرف یک روزانه مولتی ویتامین "برای بیمه" منطقی است ، زیرا این کار می تواند در هر جایی از پنج سال به ده ها سال دیگر برسد تا مزایای واقعی مکمل ها را ببیند.

مشخص کردن دقیقاً چیزی که باعث شیوع من شده بود دشوار بود
آیا این کلاژن ، روغن گل پامچال ، بیوتین یا یک ماده مرموز دیگر بود؟ خیلی سؤال!

Trina Espinoza ، vlogger زیبایی مستقر در سان فرانسیسکو ، می گوید که بسیاری از افراد فکر می کنند که مکمل ها را کاملاً مفید بدانند. آنها فکر می کنند وقتی اضافه می کنند مکمل های روزمره خود می توانند به هیچ وجه آسیب نبینند ، با این وجود مقادیر زیاد ویتامین A از قبل ساخته شده می تواند باعث نقایص هنگام تولد شود ، مقادیر زیاد بیوتین می تواند برخی تست های پزشکی را کاهش دهد و بیش از حد B-6 شناخته شده است که باعث آسیب عصبی می شود. "

وی می افزاید: مولتی ویتامین ها یا مکمل های زیبایی این مقادیر بسیار فراتر از نیاز روزانه ما هستند.

به گفته فلر ، بهترین شرط ما این است که هنگام مصرف مکمل های رژیم غذایی از گیاهان و گیاهان دارویی مراقب باشید ، زیرا ممکن است با داروهایی که قبلاً مصرف می کنیم تعامل داشته باشد. به عنوان مثال: کوره سنت جان ممکن است فعالیت برخی از قرص های ضد بارداری را کاهش دهد. همچنین به دنبال قندهای اضافه شده ، طعم های مصنوعی ، رنگ ها و رنگ ها باشید. "

مارتین می گوید: "من توجه کردم که یک داروی ضد آکنه شبدر سرخ به عنوان ماده مغذی وجود دارد." "شبدر قرمز یک ماده طبیعی است که می تواند به متعادل کردن هورمونهای شما در دوران قاعدگی یا یائسگی کمک کند ، اما همچنین می تواند باعث سقط جنین شود. هیچ نشانی از این عارضه جانبی در بسته بندی مکمل وجود ندارد. "

آیا ویتامین های مطلق مورد نیاز برای یافتن وجود دارد؟
فلر می گوید ، یک اندازه برای همه مناسب نیست ، همانطور که هیچ رژیم کامل وجود ندارد. "اگر یک بیمار دارم که اکثر غذاهای فوق فرآوری شده را مصرف می کند و می دانم که آنها به احتمال زیاد سوء تغذیه می شوند ، ابتدا می خواهم با انتقال به غذاهای کم چربی و کم چربی ، مواد غذایی مضر را کاهش دهم."

ویتامین های غذایی راه توصیه شده است ، اگرچه گیاهخواران یا گیاهخواران سخت باید ویتامین B-12 مصرف کنند ، که بیشتر در گوشت ها یافت می شوند.

مارتین توصیه می کند که به طور جدی فکر کنیم که چرا مکمل ها را برای شروع استفاده می کنیم: "رژیم شما فاقد است؟ آیا شما آنها را به خاطر گرفتن یکی از آنها می گیرید؟ "

وی می افزاید: "اگر شما روزانه یک رژیم غذایی متعادل را می خورید ، به ویتامین احتیاج ندارید ،" مگر اینکه آزمایش خون گسترده یا علائم کمبودی داشته باشید (که برای آن به آزمایش خون نیاز دارید تا تشخیص داده شود) و بدانید مطمئناً شما یک ویتامین یا مواد معدنی را از دست داده اید. "

حکم
اسپینوزا این توصیه ساده را ارائه می دهد: "ادعاهای بازاریابی را به طور کامل تصور نکنید. تحقیق خود را انجام دهید. اشکالی ندارد که اطلاعات بیشتری را از تولید کنندگان بخواهید. " "در نهایت ، وظیفه ما این است که تصمیم بگیریم آیا یک محصول مطابق ادعاهای خود عمل کند یا خیر. و با این قیمت ها ، می پردازد که تحقیقات خود را انجام دهید! "

به شخصه ، اگرچه من هرگز نمی توانم علت شیوع آن را دریابم ، من از مصرف مکمل ها خودداری نمی کنم. آنها تا حدودی مطابق اعتیاد به مواد مخدره زندگی می کنند - ناخن های من از همیشه قوی تر است.

در هر صورت ، آنها مرا به یک واقعیت مهم پی برده اند: ما نمی توانیم یک باند را برای بهزیستی خود قرار دهیم در دراز مدت ، هیچ چیز نباید جایگزین مزایای بی پایان تغذیه سالم و استراحت خوب در شب شود. از این گذشته ، زیبایی طبیعی از درون به وجود می آید.

سیندی لاموته یک رومه نگار آزاد مستقر در گواتمالا است. او اغلب در مورد تقاطع بین سلامتی ، سلامتی ، و علم رفتار انسان می نویسد. او برای مجله آتلانتیک ، مجله نیویورک ، نوجوان ووگ ، کوارتز ، واشنگتن پست و موارد دیگر نوشته شده است. او را در cindylamothe.com پیدا کنید.

مرجع: ثانیکالا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها